Leonardo Dikaprio tvrdi kako su mu čeljusti bele ajkule bile na nekoliko centimetara od glave, kao i da je imao ozbiljan problem sa otvaranjem padobrana.
U najnovijem intervjuu za "Wired", u okviru promocije filma "The Revenant", Leonardo Dikaprio otkrio je da je čak tri puta za dlaku izbegao smrt.
To se odnosi i na jednu nesreću sa padobranom, kao i na napad ajkule.
- Ako mačka ima devet života, mislim da sam ja već potrošio nekoliko - našalio se slavni holuvdski glumac dodajući kako je ajkula više puta pokušavala da ga ulovi, dok su mu njene čeljusti bile na nekoliko centimetara od glave.
- Bela ajkula je upala u kavez u kom sam ronio u južnoafričkim vodama - priseća se Dikaprio. Glumac tvrdi da je pola njenog tela bilo je u kavezu, pokušavajući da ga pojede.
Na korak od smrti bio je i kada je sa prijateljem išao da isproba padobrane.
- Skakli smo u paru. Povukli smo jedan sigurnosi kanap za otvaranje, ali on je bio zakočen. A potom se i drugi zakočio - navodi Dikaprio koji i dodaje da je propadao brže od grupe svojih prijatelja koji su tada istovremeno skakali. Sve se, na njegovu sreću, ipak dobro završilo.
Osim toga, imao je i nesreću na jednom letu ka Rusiji, kada je avion u kojem je bio morao prinudno da sleti zbog kvara.
- Sedeo sam i gledao kroz prozor i odjednom je celo krilo eksplodiralo - kaže Dikaprio.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)