Holivudska legenda, Bert Rejnolds, preminuo je jutros u bolnici Jupiter Medical na Floridi. Vest o smrti s medijima je podelio njegov menadžer.
Kako je medijima javio menadžer Erik Kritcer, u četvrtak ujutro, u bolnici Jupiter Medical na Floridi, u 82. godini života preminuo je holivudski glumac Bert Rejnolds.
Tačan uzrok smrti još uvek nije poznat, ali nagađa se, prema pisanju TMZ-a, kako je reč o srčanom udaru i da mu, uprkos brzoj lekarskoj reakciji, nije bilo pomoći. Poznato je da je poslednjih godina imao mnogobrojne zdravstvene probleme. Tako je 2013. godine već bio hospitalizovan sa simptomima gripa, a tri godine ranije navodno je dobio i bajpas.
Pošto je pušten iz bolnice, rekao je kako mu je dan pre lekar, tokom redovnog pregleda, rekao kako su mu arterije zakrčene i da mora hitno na operaciju. 2009. godine Bert Rejnolds bio je i na rehabilitaciji zbog problema s zavisnošću.
Bert Rejnolds 70-ih je proglašen seks simbolom, pošto je 1972. godine pozirao nag za magazin Cosmo na tepihu od medveđe kože, zbog čega je kasnije žalio, a slavu je stekao u klasicima poput 'Smokey i Bandit', 'Booge Nights' i 'The Cannonball Run'. Upravo za ulogu porno režisera Džeka Hornera u 'Boogie Nights', filmu iz 1997. godine, bio je nominovan za Oskara u kategoriji sporedne muške uloge, koji nije osvojio, ali je osvojio Zlatni globus.
Poznat je i njegov brak s Loni Anderson, koji je trajao od 1988. do 1993. godine, a njihov prekid bio je jedan od najružnijih u holivudskoj istoriji. Rejnolds je svoju bivšu suprugu optužio da ga je varala, a ona njega da ju je fizički zlostavljao.
Iza Berta Rejnoldsa ostao je njegov 30-godišnji sin Kvinton Anderson Rejnolds.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
