
Božić je najradosniji praznik u svakom domu u kom ima dece. Brojni pokloni, svečana dekoracija i nezaobilazna jelka najmlađima pružaju veliku radost, a fudbalski as se pobrinuo da Božić za njegovo četvoro naslednika stigne ranije.
U domu Kristijana Ronalda vlada prava praznična atmosfera, a to je pokazala njegova lepa verenica Heorhina koja je na Instagramu otkrila delić čarolije iz njihovog raskošnog doma u Torinu.
Ona je pozirala sa Kristijanom Ronaldom Juniorom, Evom i Mateom i njihovom zajedničkom ćerkom Alanom Martinom.
Kristijano Ronaldo i Heorhina Rodrigez počeli sa pripremama za crkveno venčanje
View this post on Instagram
Ronaldo je nedavno verio Heorhinu, a strani mediji prenose da će svadba fudbalskog asa biti toliko retko raskošna i glamurozna.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više