Džastin Biber ima 23 godine. Bio je najveća tinejdž muzička zvezda, a sada je već dokazan profesionalac. Svega toga ne bi bilo da njegova majka Peti Melet sa 17 godina nije donela pravu odluku i da nije odbila da abortira.
Džastin Biber se posvetio veri: Želim da živim poput Isusa
Peti je pre trudnoće preživela seksualno zlostavljanje i sve posledice koje ono nosi. Osećala je sramotu, krivicu, a pokušala je i samoubistvo.
Sa 17 godina kada je ostala u drugom stanju okolina je ohrabrivala da abortira. Za nju to nije bila prihvatljiva opcija.
- Nisam mogla to da uradim. Znala sam samo da treba da ga zadržim i da dam najbolje od sebe da ga vaspitam. Znate, nisam znala kako ću sve to, ali jednostavno nisam mogla da odustanem - rekla je Melet.
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)