Biti majka je najlepši ali i najteži posao na svetu, a ono što one postignu da urade tokom dana se graniči sa nemogućim. Glumica Dženifer Garner je pre brojnih maestralnih uloga koje je ostvarila, majka troje dece: ćerki Vajolet (11) i Serafine (8) i sina Samjuela (5).
Nakon razvoda od kolege Bena Afleka Dženifer je dobila starteljstvo nad decom, a briga i obaveza umeju ponekad da budu jako iscrpljujuće, posebno kada je neki poseban dan u pitanju.
U Americi tradicionalno postoji porodični praznik "Yes day" kada roditelji bez razloga ispunjavaju sve želje deci, a Dženifer se očigledno umorila dok je svojim naslednicima bila na dohvat ruke za sve što požele.
-Kafa nikada nije neophodna kao sada, napisala je glumica kao komentar uz fotografiju na kojoj se vidi da je pospana, bez trunke šminke.
Pročitajte još
Rođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte višePevač sa inženjerskom diplomom, Mirza Selimović završio je težak državni fakultet
Mirza Selimović ima diplomu Građevinskog fakulteta
20/12/2025
Saznajte višeUdala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte više