Popularni TV kuvar Džejmi Oliver rekao je da je zabranio svojoj četrnaestogodišnjoj kćerki da objavljuje selfije, i dodao da su su oni nezdravi šećer društvenih mreža.
–Zabranili smo Dejzi da pravi selfije i većinom i ne pravi, ali ih je nekoliko 'proklizalo'. Generalizovaću sada, ali što sam do sada video, vrsta slika koje devojčice od 13 i 14 godina postavljaju su 50:50 - postoje normalne devojčice i čudni hibridi porno vrste naduvanih usana i podignutih grudi koje vire, rekao je Oliver, prenosi britanska štampa.
On je istakao da je među prvom generacijom roditelja koji uče kako da se nose s tim da deca postavljaju svoje fotografije onlajn.
Džejmi Oliver i njegova supruga redovno objavljuju porodične fotografije na Instagramu, ali popularni kuvar ističe da je način na koji tinejdžerke koriste Instagram zastrašujući.
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više