
- Nominacija za Oskara je lekovita za moju dušu - kaže Lejdi Gaga koja ove godine konkuriše za prestižno priznanje pesmom "Til It Happens to You".
Zajedno sa njom i kantautorka Dajana Voren je nominovana za Oskara zbog istoimene pesme, u čijem se spotu prikazuju scene zlostavljanja.
Lejdi Gaga, koja je i sama žrtva takvog nasilja, kaže da je čitavo to iskustvo za nju "isceljujuće".
Ona je otvoreno pričala o sopstvenom iskustvu seksualnog napada kada je bila tinejdžerka.
- Nominacija je velika čast, i zapravo veoma lekovita - kaže Lejdi Gaga.
- Osećam da je to, na neki način, potvrda za moje iskustvo, jer pesma predstavlja sve nas, koji nastavljamo da se borimo sa svojim demonima - dodala je pevačica.
Dajana Voren je takođe imala svoje iskustvo sa zlostavljanjem. Dve žene, koje su bile u stanju da kanališu svoja osećanja u pesmi, ostale su iznenađene kada su saznale da i druge žrtve tu melodiju pretvoraju u neki vid sopstvene borbe.
- Pesma pomaže velikom broju ljudi. Postala je himna za čitav ovaj pokret, ali i mnogo više od toga. Zapravo, pesma se obraća ljudima koji su prošli kroz traumu - kaža Dajana Voren.
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)