
Roker Džon Bon Džovi (54) bio je sa suprugom Dorotejom u utorak na jednom venčanju u Majamiju, kada je za njegov sto prišla Lurd Valentajn, pevačica džez kvinteta koji je svirao na svadbi.
Pevala je hit “Livin on a prayer” od “Bon Džovija” star 30 godina. Minut kasnije, Džon je nerado uzeo mikrofon i izbegavajući većinu visokih deonica, oduševio sve svatove ispod šatre.
“Bon Džovi” su 25. maja završili 14. studijski album “This house is not for sale”, koji će objaviti na jesen i promovisati ga na svetskoj turneji.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)