Terapija na koju je išla Sijena Miler poznata je i kao Hofmanov proces. Njome se leče depresija, nelagodnost i napadi besa, od kojih je glumica patila nakon što je raskinula veridbu s Tomom Staridžom.
Sijena i Tom iz te veze imaju trogodišnju ćerku Marlou.
- Nisam više mogla da prepoznam samu sebe. Osećala sam da nad životom nemam nikakvu kontrolu jer nisam mogla ni o čemu da odlučujem - ispričala je Sijena.
U terapiji se koristi frojdovska analiza, pa se glumica nedelju dana vraćala u prošlost kako bi pokušala da sazna od koga je "pokupila" određene obrasce ponašanja. Nakon toga je s terapeutom razmatrala kakva bi bila da nije pokupila negativne osobine svojih "životnih učitelja".
- To je bilo zaštrašujuće, ali izuzetno korisno. Za samo nedelju dana došla sam do rezultata koji se postiže nakon deset godina psihoterapije - kaže Sijena.
Psihodetoksikaciju prošle su i Ela Mekfirson i Eni Lenoks.
Sienna je razmišljala o odlasku na te tretmane i nakon raskida s Džadom Louom, ali se predomislila u poslednjem trenutku. On ju je povredio varajući je s dadiljom njegove troje dece iz braka sa Sedi Frost.
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)