Vinona Rajder se na velika vrata vratila na scenu sjajnom ulgom u popularnoj seriji "Stranger Things".
Tim povodom ona je u intervjuu za "Bussines Insider" otkrila je spremna da bude majka, jer se veoma vezala za mlade glumce koji u seriji igraju njenu decu.
- Tek kada sam s njima radila na seriji shvatila koliku moć ima roditeljska ljubav. Takva snažna osećanja imala sam samo kada su mi se rodili nećaci. Danas mi se čini da ne postoji stvar koju ne bih učinila za svoju "televizijsku decu". Uz njih osećam kao da sam im majka i baš uživam u toj ulozi. Spremna sam da budem majka - rekla je Vinona.
Ona nikada nije bila u braku, a trenutno je u vezi sa Skotom Mekinlej Hanom. Ona je ranije izjavljivala da ne želi da se udaje i da će pre biti sama, nego da se nekoliko puta razvodi. Vinona je bila verena za Džonija Depa 1993. godine.
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)