Manekenke koje su prošetale pistom na modnoj reviji brenda ''Victorias Secret'' ne samo da su najpopularnije, već su i najplaćenije.
Procenjuje se da je ukupno bogatstvo manekenki sa revije koja je pre dva dana održana u Parizu neverovatnih 245 miliona dolara.
https://www.hellomagazin.rs/strane-vesti/ni-viktorijini-andeli-nisu-postedeni-napornog-treninga-kako-adrijana-lima-odrzava-liniju-video/
Mnoge od njih nalaze se na vrhu Forbsove liste najplaćenijih modela, i godišnje zarade i do 10,5 miliona, a neke su uspele da titulu milionerki dostigle pre svog 21. rođendana.
Najplaćenija manekenka iz ove grupe je bivša srpska snajka, nekadašnja supruga našeg košarkaša Marka Jarića, Adriana Lima (35) sa zaradom od neverovatnih 75 miliona dolara. U stopu je prati Alesandra Ambrosio sa 60 miliona, dok je kineska lepotica Lu Ven treća na ovoj listi sa 35 miliona dolara u banci.
Po svemu sudeći, ove veteranke uskoro će prestići mlada Kendal Džener (21) koja je do sada zaradila 18 miliona, i njena vršnjakinja Điđi Hadid, sa 13 miliona.
Pročitajte još
Udala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte višeKome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)