Pre početka prvog ovogodišnjeg grend slem turnira u Melburnu Ana Ivanović odlučila je da se malo opusti. Ona je na svom Instagram profilu podelila fotografiju iz akva parka, na kojoj se u pozadini vide ajkule, kojih se srpska teniserka veoma plaši. U komentaru ispod slike ona se našalila da je ovoga puta ipak drugačije:
- Verovatno su se uplašile mog servisa - napisala je peta teniserka sveta.
U jednostavnoj beloj haljini lepa Beograđanka izgledala je vrlo elegantno, a njeni brojni prijatelji na društvenim mrežama nisu štedeli reči hvale za uspešnu sportistkinju. Ana je ranije izjavila da se u Australiji najviše plaši upravo ajkula, zbog čega se kupa isključivo u "plićaku", a čini se da je našla načina da i ona njih uplaši.
Dok se ona priprema za izlazak na teren početkom naredne nedelje, mediji bruje o najnovijem potezu njenog dečka Bastijana Švajnštajgera, koji je na kopačkama zatamneo ime bivše devojke Sare čime je pokazao da je definitivno raskrstio sa emotivnom prošlošću.
Piše: Deana Đukić, Life Content
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)