Ostrvskim medijima proširila se vest da se britanska glumica Ema Votson zabavlja sa princom Harijem, sinom princa Čarlsa i pokojne princeze Dajane.
Dvadesetčetvorogodišnja glumica i šest godina starji pripadnik kraljevske porodice navodno su bili na nekoliko tajnih sastanaka kako bi se što bolje upoznali.
Prema pisanju medija, spojio ih je zajednički prijatelj koji je potom organizovao i zabavu za samo 12 ljudi, kako bi njih dvoje proveli što više vremena zajedno.
- Hari nije želeo da je prestravi, a tom žurkom je pokazao da je zabavan, a ne uobražen. Potpuno je očaran njom, ne samo zbog njenog izgleda - otkrio je izvor blizak princu.
Autor: Life Content
Foto: JLP
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)