Naša uspešna manekenka Nina Seničar i glumica Marija Karan posetile su festival muzike i umetnosti „Koačela" u Kaliforniji, koji je poznat i kao mesto na koje ljudi dolaze da bi bili viđeni.
Neke od glavnih zvezda ovogodišnjeg izdanja festivala su Drejk, Džek Vajt, AC/DC, Florence and the Machine, Interpol... Ovaj multiumetnički festilal posebno privlači pažnju jer je na neki način budi uspavani hipi duh u posetiocima, a izbor muzičara je svake godine na zavidnom nivou.
Nina i Marija su sinoć slušale jedan od najboljih bendova tvrđeg zvuka AC/DC, a prema fotografijama i komentaima na Instagramu, odavno se nisu provele tako dobro.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)