Zvezda filma "Pirati sa Kariba", Đoni Dep, mogao bi da završi u zatvoru, pišu svetski mediji. Naime, on je svoje terijere Pistola i Booa doveo u Australiju gde snima nastavak pomenutog filma, bez odgovarajućih dozvola za pse.
Australijske vlasti upozorile su nedavno glumca da mora svoje pse da odvede iz zemlje, jer je prekršio strogi australijski zakon, koji nalaže da psi moraju biti u karantinu najmanje deset dana od dolaska zbog mogućeg širenja besnila.
Ukoliko ne ispoštuje zakonske propise Depu preti zatvorska kazna od čak deset godina ili novčana kazna od 172.000 funti. Iz policije kažu da smatraju da je Dep namerno propustio da prijavi ulazak pasa u zemlju. Psi su otkriveni nakon što je obljavljena fotografija iz salona za ulepšavanje pasa, gde je glumac svoje ljubimce ostavio na tretmanu. U međuvremenu, situaciju je spasila glumčeva supruga, Amber Herd, te je vratila njihove ljubimce u Kaliforniju.
Iako su psi sada kod kuće, glumac će još neko vreme morati da se pozabavi problemima koji su mu oni prouzrokovali.
Izvor: People.com
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)