
Glumica Mirka Vasiljević i pored dosta obaveza oko podizanja troje dece stiže da se bavi svojim poslom - glumom i to toliko uspešno da zarađuje više od svog dragog Vujadina, fudbalera Šerifa iz Moldavije.
- Moj muž nije tip muškarca koji ima komplekse. S druge strane, ja nisam klasična žena fudbalera. Sama zarađujem i ne mora niko da me izdržava - kaže za „Blic“ mlada glumica.
Od početka imamo dogovor da sve delimo i da nije bitno da li na kartici piše njegovo ili moje ime. Počela sam da se zabavljam s njim zbog njega samog, a ne zbog njegove profesije.
- Tada je sve moglo da ostane na nivou Crvene zvezde. Vujadin i ja smo tim, uopšte mu ne smeta što ja sada zarađujem više jer je siguran u sebe. Sada sam u Srbiji i radim jer imam mnogo ponuda, a on je došao kod nas - dodaje Mirka.
Budući da se glumica sa 25 ostvarila i poslovno i privatno, zanimalo nas je šta joj fali da bude savršena žena.
- Ha, ha, ha, naravno da nisam savršena žena, ali sam i te kako dobra domaćica, kuvarica, ljubavnica. Sve zavisi od perioda, kada sam u PMS-u, onda je sve katastrofa, tada bolje da mi niko ne prilazi. Ipak, da bih bila savršena žena, mora mnogo vremena da prođe i da steknem još mnogo iskustva - ističe Mirka.
A kako je sad počela intenzivno da radi na serijama i u pozorištu, Mirka kaže da će napraviti pauzu u rađanju dece:
- Svi me zezaju zbog toga i sve mi je to jako simpatično. Ne planiramo uskoro proširenje porodice jer sada želim da se posvetim poslu.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)