Holivudski zavodnik Kris Evans otkrio je da je spreman da se oženi i da zasnuje porodicu. U intervjuu za britansko izdanje magazina "Glamour", on je izjavio da su želja za provodom i odlasci na žurke njegova prošlost i da sada svoje slobodno vreme želi da iskoristi na drugačiji način.
- U dvadesetim godinama mislio sam da mi se nikada neće desiti da mi dosade izlasci. Ali u poslednje dve ili tri godine, kada odem u klub samo želim da se vrratim kući - kaže 31-godišnji glumac.
- Moja ideja dobrog provoda se malo promenila, tako da izlazak sa mnom ne bi bio toliko uzbudljiv kao pre par godina - dodaje on kroz smeh.
Zvezda filma "Kapetan Amerika" kaže da je sada pravo vreme da se skrasi.
- Želim da se oženim i da dobijem decu. Kada ostarim i kada budem na samrtnoj postelji, i kada se budem prisećao svog života, neće mi biti važni filmovi koje sam snimio ili ono što sam postigao, već odnosi koje sam stvorio. Preživljavamo zahvaljujući stvarima koje su važne, a to su ljudi koje volimo i koji vole nas.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)