Lindzi Lohan je u nedavnom intervjuu izjavila da je u vezi sa oženjenim muškarcem, a sada su američki tabloidi otkrili o kome je reč. Naime, magazin Star prenosi da je problematična glumica započela romansu sa španskim umetnikom Domingom Zapatom.
- On joj je bio rame za plakanje i to joj je mnogo značilo - otkrio je izvor blizak Lindzi.
Domingo se 2007. godine rastao od supruge Stejsi Belji, sa kojom ima dvoje dece, a izvor dodaje da je zaljubljen u Lindzi, da je veoma bogat i da se stara o njoj.
Lindzi je romansu sa Domingom započela nedugo nakon što je imala spontani pobačaj, što je otkrila u svojom rijaliti šouu.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)