Veliki broj ljudi, među kojima novinari, u petak su nekoliko sati čekali ispred jedne londonske opštine posle navoda medija da će se tamo venčati američki glumac Džordž Kluni i njegova verenica Amal Alamudin, prenose britanski mediji.
Mada je Klunijev agent pre nekoliko dana izjavio da će venčanje biti održano u Veneciji, mnogi britanski novinari su poverovali časopisu Ju Es Vikli, da će venčanje biti održano 12. septembra u londonskoj opštini u kojoj je američkom glumcu izdata dozvola za venčanje.
Posle te najave mnogi novinari i drugi zainteresovani pohrlili su do opštine, koja je morala da istakne saopštenje u kojem se navodi:
- Ne očekuje se da će Džordž Kluni i Amal Alamudin danas reći sudbonosno "da". Mole se svi koji su zbog toga došli, da odu i ne ometaju druga predviđena venčanja.
Opštinske vlasti potvrdile su da je budućem paru izdata dozvola za venčanje, ali da ne znaju kada će biti održano.
Kluni (53) i njegova partnerka (36), Britanka libanskog porekla, verili su se polovinom aprila i već nekoliko meseci žive zajedno u Londonu.
U medijima kruže razne glasine o datumu njegovog venčanja, a poslednja vest je da će se venčati 27. septembra u Veneciji.
Izvor: B92
Foto: Life Content
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)