Četrdesetdvogodišnji glumac Saša Baron Koen, koji se proslavio ulogom u urnebesnoj komediji "Borat" i njegova suruga, australijska glumica Ajla Fišer očekuju treće dete.
Ajla i Saša su u braku četiri godine, a kćerku Oliv su dobili 2007. godine. Tri godine kasnije rodila se i kćerkica Ulula.
Iako ne vole da govore o svom porodičnom životu, Ajla je u jednom intervjuu pre nekoliko godina izjavila da uživa u svemu što trudnoća nosi, posebno u dojenju.
- Uživam u tome što mogu sve da jedem, a kilažu brzo dovedem u red, jer dojim, a to "prži" kalorije - rekla je Ajla.
Kako prenose strani mediji, poznata glumica je u trećem mesecu trudnoće i zbog trudnoće je odustala od uloge u filmu "Majstori iluzije 2" čije snimanje počinje u novembru.
Autor i foto: Life Content
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)