Pevačica Ana Nikolić, koja svojom pojavom nikoga ne ostavlja ravnodušnim, nedavno je imala više razloga da se raduje: kupila je luksuzni stan u naselju Voždovac, proslavila je trideset šesti rođendan, kao i krsnu slavu „Svetu Petku“. Popularna brineta je tom prilikom okupila porodicu, najbliže prijatelje i kolege sa estrade i u jednom beogradskom restoranu priredila slavlje.
Za magazin „Hello!“ intrigantna pevačica govori kako je izgledala zakasnela rođendanska žurka i šta je sebi tom prilikom poželela:
- Moj rođendan je bio 27. septembra, ali sam tog dana zbog poslovnih obaveza bila u Hrvatskoj. Zato sam rešila da ga proslavim uz drage ljude na dan krsne slave, „Svete Petke“. Sa članovima porodice upriličila sam večeru za najbliže i to je bilo predivno veče. Bilo je oko četrdeset gostiju, a za mene ne postoji ništa lepše nego kada sam okružena ljudima koji mi ulivaju pozitivnu energiju. To je zapravo ono što me čini srećnom.
Pevačica, koja je oduvek intrigirala javnost svojim ljubavnim životom, otkrila je da trenutno nema partnera i da joj je rođendanska želja bila da nađe muškarca sa kojim će ići kroz život:.
- Nemam dečka i poželela sam sebi da mi se desi prava ljubav, jer kao većina žena želim da se udam i da stvorim porodicu. Mislim da sam dovoljno zrela za to. Pored toga, želja mi je da moja karijera nastavi da ide uzlaznom putanjom. Uskoro se useljavam u novi stan koji sam opremila po svojoj meri. Mislim da mi sada osim ljubavi ništa ne fali.
Ana će uskoro snimiti novu pesmu za koju će uraditi i spot, a da bi njena publika u potpunosti bila zadovoljna, što je pevačicin najvažniji cilj, svakodnevno trenira kako bi svoju liniju dovela do savršenstva.
Piše: Zvezdana Milovanović, Life Content
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)