Dragana Šarić (52), poznatija kao Bebi Dol, uskoro bi trebalo da se sa svojim suprugom Aleksom Todorovićem (48) preseli u Ameriku, piše "Kurir".
Pevačica, koja je nedavno, posle pet godina zabavljanja s Amerikancem srpskog porekla, stala na "ludi kamen", rešila je da napusti Srbiju.
- Bebi Dol već neko vreme planira da sa svojim suprugom Aleksom spakuje kofere i otputuje u Ameriku, gde je njen izabranik živeo pre dolaska u našu prestonicu. Bebi nije zadovoljna kako su umetnici kao što je ona prihvaćeni u našoj zemlji i zbog toga želi što pre da reguliše papirologiju koja joj je neophodna da bi dobila boravišnu vizu u SAD. Budući da Dragana u Beogradu ima mnogo prijatelja za koje je vrlo vezana, ona će u početku živeti na relaciji Amerika-Srbija - priča dobro obavešten izvor.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Tri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)