Dinamičan tempo života koji u Dubaiju vodi nekadašnja mis Jugoslavije Jelena Jakovljević Bin Drai, supruga arapskog milionera Saida, ne usporava se ni kada su poslovne i porodične obaveze svedene na minimum.
Energična Srpkinja i njen suprug napravili su predah od svakodnevnih obaveza i izdvojili vreme samo za sebe. Par je uživao u dugim šetnjama glavnim ulicama grada u kojem žive, a lepe momente zabeležili su i na fotografijama, koje je bivša manekenka podelila na svom Instagram profilu.
- Deca spavaju, mi krstarimo - napisala je Jelena u opisu fotografije koja je nastala tokom vožnje u njihovom automobilu, a potom je podelila i fotografiju nastalu u hodu ulicama, uz propratni opis „U turističkom raspoloženju“.
Piše: Deana Đukić, Life Content
Foto: Jelena Jakovljević Bin Drai / Instagram
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)