
Zvezda benda "One Direction" ima veliko srce. Naime, Heri Stajls potrošio je na hranu za beskućnike u Americi nekoliko hiljada dolara.
Njegov prijatelj Ed Širan ispričao je britanskom tabloidu Sun da je pre nekog vremena Stajls podelio pun auto pica sa sirom i paradajzom u Los Anđelesu, kad je tamo boravio s ostalim članovima benda. Učinio je to tokom svog slobodnog dana.
- Mediji pišu loše o njemu zbog ljubavnog života, a on često radi takve stvari. Takav je lik - rekao je Širan.
Momci iz One Direction upravo su se vratili iz Afrike, gde su pomagali u podizanju svesti o humanitarnim problemima na tom kontinentu. Heri je bio toliko ganut posetom lokalnoj školi u siromašnoj regiji Akra, da je na Tviteru objavio da je to bio najneverovatniji dan u njegovom životu.
Autor: Life Content
Foto: SIPA
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)