Dve nove verzije kompozicije "Ljubav je svuda", kojom će nas "Moje 3" predstavljati na ovogodišnjem Evrosongu, ekskluzivno su emitovane na RTS Satelit, u emisiji "Srbija na vezi".
Autor ovogodišnje evrovizijske pesme Srbije, Saša Milošević Mare, pripremio je nekoliko novih verzija pesme "Ljubav je svuda", kojom će se "Moje 3" takmičiti na 58. Evrosongu. Nevena, Sara i Mirna rekle su kako im se veoma dopadaju novi zvuci i sa zadovoljstvom su izvele dve pop-rok verzije u TV programu.
Osim zvanične verzije na maternjem jeziku i obavezne na engleskom, Milošević je napravio pop-rok varijaciju kompozicije na srpskom i engleskom, baladu i sasvim neuobičajenu instrumentalnu verziju u kojoj dominira violina. Ljubitelji "Pesme Evrovizije", ali i svi fanovi "Moje 3" sigurno će se obradovati što će na evrovizijskom promo CD-u Srbije biti čak osam verzija srpske pesme za "Malme 2013".
"Moje 3" će nastupiti u prvom polufinalu 14. maja.
Izvor: Mondo
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)