Glasine da će Hajdi Klum ubrzo ponovo stati pred oltar pojavile su se nakon što su nemačka manekenka i njen dečko Martin Kristen viđeni sa sličnim dijamantskim prstenovima na rukama. Hajdi je otkrila da je pomenuti prsten dobila od svog dečka, ali da slavni par za sada još uvek ne planira venčanje.
- Nema ništa od veridbe. Istina je da sam dobila poklon od dečka. Dao mi je prsten, a i on ima isti takav. Ali, ja nisam verena. Ne planiram da se udam u skorije vreme. To je samo prelep komad nakita - rekla je manekenka.
Iako tvrdi da ona i nejn partner ne planiraju da izgovore "sudbonosno da", Hajdi je dodala da je srećna u vezi.
- Srećna sam. Uvek je teško pronaći pravog partnera i na početku ne možeš da budeš siguran.
Hajdi, koja se nakon sedam godina braka razvela u avgustu prošle godine od pevača Sila, prošlog septembra potvrdila je da je u vezi sa Martinom, koji je za njihovu porodicu godinama radio kao telohranitelj.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte višeLepši sam, pametniji i skromniji: Nebojša Grnčarski za HELLO! o svom bratu blizancu
Nebojša Grnčarski ima brata blizanca
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)