Dok se sprema da sa novim muzičkim projektom ponovo pokori Evropu, pop zvezda Marija Šerifović otkriva da već dugo nema emotivnu vezu i da joj solo status izuzetno prija.
- U emotivnom životu kod mene nema ništa novo. Već dugo soliram i to mi veoma prija. Stvarno mi je super ovako. Tek sada shvatam koliko je divno kada si sam – ističe popularna Kragujevčanka koja već nekoliko godina živi na relaciji Beograd – Beč.
- Lepo mi je na relaciji Srbija - Austrija. Pre više od godinu dana prepustila sam ugostiteljski biznis drugim ljudima i počela da radim na jednom velikom projektu koji ima veze sa mojim primarnim poslom odnosno muzikom. Biće to veliko iznenađenje za moju publiku i uskoro ću otkriti o čemu se radi – kaže evrovizijska pobednica iz 2007. godine koja je i na ovogodišnjem evropskom festivalu lakih nota održanom u Malmeu imala status specijalnog VIP gosta.
- Nakon šest godina poznajem mnogo ljudi koji redovno dolaze na Evroviziju. Naravno, prijaju mi njihove reakcije kada me sretnu jer to je znak da je "Molitva" vredela i da još vredi – sigurna je Šerifovićeva koju smo pitali i da li smatra da će zauvek ostati jedina srpska evrovizijska pobednica.
- Mislim da hoću, što ne znači kako ne želim da neko drugi to osvoji, ali imajući u vidu istoriju ovog muzičkog takmičenja, kao i naša iskustva na poslednjih nekoliko Evrovizija, čini mi se da se naša pobeda neće ponoviti. Bila sam za to da moj brat Danijel ove godine bude predstavnik Srbije i žao mi je što nije prošao ni na Beosongu iako je imao fantastičnu pesmu – završava u svom stilu Marija.
Izvor: Story
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)