
Džoš Hačerson otkrio je da je potpuno otvoren kada je u pitanju viđanje sa muškarcima.
Zvezda "Igre gladi" otkriva da je on "uglavnom strejt", ali da nije zatvorenog uma, kao i da ga muškarci veoma privlače.
Ovaj 21-godišnji glumac rekao je za Out magazin:
- Sebe bih opisao kao većim delom strejt. Trenutno bih možda mogao da kažem i da sam 100% strejt. Ali ko zna, za godinu dana možda bih mogao da upoznam muškarca i da se zaljubim u njega. Upoznao sam mnogo muškaraca za koje sam pomislio: "Vau, ovaj baš dobro izgleda", ali nikad nisam bio u fazonu: "Želim da poljubim ovog tipa". Zaista volim žene. Ali mislim da je definisanje sebe kao stoprocentno strejt zapravo znak uskih pogleda i zatovrenog uma.
Ovaj zavodnik viđen je nedavno kako se ljubi sa svojom koleginicom iz "Paradise Lost", Klaudijom Trejsak, a o tome je rekao:
- Oboje smo glumci, razumemo se i znamo način života jedno drugog. Zato, to je prirodno da se desi.
Džoš je suosnivač Straight But Not Narrow organizacije, koja se bori protiv homofobije, zato što on ne razume zašto bi neko osuđivao gej ljude.
- Nekada je tako frustrirajuće što pokušavam da razumem zašto to nekom smeta. Ukoliko pokušate da mi objasnite kako vas to povređuje, smatraću vas ludim. Apsolutno ste ludi! Kako mislite nije prirodno?! A čak i da nije, iako se sa tim ne slažem, šta vas briga?! - zaključio je.
Autor: Life Content
Foto: SIPA
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)