
Kako SCANDAL! ekskluzivno saznaje Saša Popović, direktor Grand produkcije polomio je rebra! Popović je juče ispred svoje kuće polomio rebra što su nam potvrdili i u Grand produkciji:
- Krenuo je na bazen i kako je poledilo, okliznuo se i pao na stepenicama i polomio je dva rebra. Emisija Narod pita večeras nije ni trebalo da bude emitovana jer je vanredno izbacivanje sa Farme - rekli su nam u Grandu.
Inače Popović je fiksiran zavojima i trpi jake bolove. Oporvak će trajati skoro dva meseca a šta će se dešavati sa emisijom "Narod pita" videćemo. Koliko je radan ne bi nas čudilo da emisiju vodi fiksiran u zavoje.
Tekst IVAN VUKOVIĆ copyrighted, Life Content
(zabranjeno prenošenje i korišćenje informacija, dela ili cele vesti bez pismene dozvole autora)
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)