Poznatog muzičara Željka Joksimovića uglavnom znamo kao jednog od vrhunskih muzičkih vokala na ovim prostorima, ali je sada odlučio da iznenadi sve svoje fanove.
Pijanistkinja Sonja Radojković i pevač Željko Joksimović udružili su snage i snimili intrumentalni duet. U njemu je za klavirom Sonja, dok se Željko prihvatio harmonike.
Iako pevač ovaj instrument uglavnom retko svira, i ponekad izvođenjem na harmonici obraduje publiku na svojim koncertima, sada je odlučio da to uradi u duetu sa Sonjom.
U videu koji su snimili Željko se veoma malo pojavljuje, i to uglavnom u senci. Vide se obrisi pevačevog lica, dok je glavni akcenat stavljen na Sonju. Ovaj spot inače je najava instrumentalnog albuma pijanistkinje, koji će se sastojati od numera primenjene muzike Željka Joksimovića, koju pamtimo iz filmova i serija, poput "Ivkove Slave", "Ranjeni Orao", "Nikola Tesla".
Izvor: CDM
Pročitajte još
Rođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte višePevač sa inženjerskom diplomom, Mirza Selimović završio je težak državni fakultet
Mirza Selimović ima diplomu Građevinskog fakulteta
20/12/2025
Saznajte višeUdala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)