Model i televizijsko lice Kim Kardašijan izjavila je da će sigurno jednog dana "poludeti" i uraditi neku plastičnu operaciju, ali da ne žuri sa tim.
- Nisam imala ni jednu plastičnu operaciju. Znam da ljudi pričaju da sam uradila guzu, nos... Nisam protiv toga, moja mama je zatezala vrat, i mislim da su uradili sjajan posao i da je trebalo to da uradi - rekla je Kim za magazin "Now".
Na pitanje da li će krenuti stopama njene majke Kris Džener koja je vrat zatezala pre Kiminog venčanja sa Krisom Hamfrizom, starleta je rekla da ima vremena da misli o tome.
- Znajući sebe, kad ostarim i poludim verovatno ću i ja uraditi nešto. Mislim da mi još uvek ne treba botoks u uglovima očiju, ali imam ga između obrva - dodala je Kim.
Izvor: Blic
Slične Vesti
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)