Glumci Kijanu Rivs i Aleks Vinter potvrdili da će snimiti treći nastavak svog smešnog puta kroz vreme. Prva avantura Bila i Teda, snimljena 1989, pratila je dvojicu blentavih tinejdžera koji slučajno putuju kroz vreme i skupljaju istorijske ličnosti za svoj referat iz istorije, od čijeg uspeha zavisi da li će jedan od njih biti poslat na vojnu akademiju.
U drugom delu iz 1991, robotski duplikati Bila i Teda ubiju "originale", koji zatim, zajedno sa Smrću, moraju da se vrate među žive i povrate svoje devojke.
Sajt "Vulture" piše da su Rivs i Vinter prihvatili uloge u trećem nastavku, koji će režirati Din Pariso.
Zaplet trećeg dela još uvek se drži u tajnosti, a nije poznato ni koji će se glumci pridružiti Bilu i Tedu.
Izvor: Mondo
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)