Uprkos lošim vremenskim uslovima koji su odložili njegovo otvaranje, u Zagrebu je sinoć počeo jubilarni, peti po redu "Rujanfest". Regionalna muzička zvezda Željko Jokismović zapalio je hiljade rasplesanih obožavatelja koji su u glas pevali hitove poput "Ljubavi", "Lane moje", "Nije ljubav stvar" i brojne druge.
- Zagreb i ja dišemo zajedno. Prekrasna ste publika i s radošću se uvek vraćam u ovaj grad. Nastup na ovogodišnjem Rujanfestu ostati će mi dugo u sećanju i radujem se novom susretu - izjavio je Željko Joksimović nakon nastupa.
Prvog dana, Rujanfest su posetile i brojne osobe iz društvenog života Hrvatske poput Ive Balent Todorić, Tatjane Dragović, voditeljke Lana Banely, Tatjana Jurić i Korane, modna urednice Kristine Bradač, bivše manekenke Lane Pavić i Ane Krpan, učesnk "Survivora" Radovan Stošić i brojnih drugih.
Pročitajte još
Atina i Nika Tošić krenule maminim stopama, večeras u 22h premijera
Atina i Nika Tošić krenule maminim stopama, pokreću novi biznis
16/12/2025
Saznajte višeKo je doktor Kovač, novi član stručnog štaba Novaka Đokovića?
Novak Đoković ima novog člana stručnog štaba
16/12/2025
Saznajte višeU Beogradu živi duže od pola života, ali ovo je rodni grad Nebojše Milovanovića
Rodni grad Nebojše Milovanovića je blizu Beograda
15/12/2025
Saznajte višeMarija Šerifović Mnogo sam postigla za ove 22 godine, ali na ovo sam najponosnija
Osnovana fondacija “Šaban Šaulić”
15/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)