Američka pevačica Keti Peri odlučila je da 23. oktobra, na dan kada se pre dve godine udala za Rasela Brenda, i od koga se u međuvremenu i razvela, napravi veliki žurku.
- Dva dana posle godišnjice braka koji je propao Keti slavi i rođendan pa ne želi da je uspomene na brak bacaju u depresiju. Zato je odlučila da napraviti veliku žurku kojim će proslaviti razvod i rođendan - izjavio je za "The Sun" prijatelj pevačice.
Keti i Rasel venčali su se u Indiji i posle 14 meseci se razveli. Pevačica je sada u vezi s muzičarem Džonom Majerom, dok je britanski komičar imao nekoliko avantura posle razvoda.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)