Snimljena je poslednja epizoda hit serije "Tračara". Blejk Lajvli i Čejs Kroford objavili su na društvenoj mreži Tviter niz fotografija sa poslednjeg zajedničkog druženja na setu.
Glumci koje je serija i proslavila, na fotografijama izgledaju srećno i opušteno. Častili su se i tortom koja je ubrzo bila razmazana po svima njima.
Prema scenama koje su se snimljene u Njujorku, čini se da će kraj biti srećan i da će Serena, lik koji glumi Blejk, završiti u braku s Danom kojeg glumi Pen Badgli.
Izvor: Novosti
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeLepši sam, pametniji i skromniji: Nebojša Grnčarski za HELLO! o svom bratu blizancu
Nebojša Grnčarski ima brata blizanca
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)