Glumac Danijel Krejg iznenadio je britanske vojnike u Avganistanu, pojavivši se u kampu Basion u provinciji Helmand da bi im predstavio svoj najnoviji film o Džejmsu Bondu "Skyfall". Ministarstvo odbrane saopštilo je da je posle kratkog govora okupljenim vojnicima, 44-godišnji glumac posetio kamp i upoznao se sa nekim od vojnika.
Krejg je pucao iz oružja koje koriste Britanci u Avganistanu i posetio bolnicu u okviru kampa koja se specijalizovala za lečenje pacijenata koji pate od trauma, prenosi Rojters.
- Bilo je to dobro za moral svih. Veoma je lepo od njega što je izdvojio vreme i posetio nas ovde - rekao je medicinski tehničar, redov Skot Krags.
"Skufall" je 23. film u serijalu o Džejmsu Bondu i u bioskopima je zaradio do sada 669 miliona dolara.
Izvor: Tanjug
Pročitajte još
Pre Srne Lango, Irfan Mensur voleo je najlepšu Jugoslovenku: Udala sam se iz najveće ljubavi
Prva supruga Irfana Mensura bila je Ljiljana Perović
07/11/2025
Saznajte višeSve mu je preteško palo, Dejan Stanković nikad iskrenije: Umoran sam, želim svoj život nazad...
Dejan Stanković iskreno o karijeri u Rusiji
07/11/2025
Saznajte višePrelepa, obrazovana i vredna: Ko je Tijana, trudna snaja Suzane Jovanović?
Trudna snaja Suzane Jovanović je godinama sa Danijelom u ljubavi
07/11/2025
Saznajte višeGodina bola i godina sreće: Suzana Jovanović postaje baka
Suzana Jovanović postaje baba
07/11/2025
Saznajte višeRonaldo tek sada otkrio zašto nije bio na Žotinoj sahrani: Savest mi je mirna, ispravno sam postupio
Ronaldo otkrio zašto nije bio na Žotinoj sahrani
07/11/2025
Saznajte više
Komentari (0)