Holivudski glumac Nikolas Kejdž otkrio je da je jednom prilikom uhvatio u spavaćoj sobi nepoznatog čoveka koji je na sebi imao samo njegovu kožnu jaknu.
- Proživeo sam pravu noćnu moru dok sam živeo u Los Anđelesu. Supruga i ja smo spavali u jednoj sobi, a naš u to vreme dvogodišnji sin Kal-El u susednoj sobi. U jednom momentu sam otvorio oči i video golog muškarca koji je obukao moju kožnu jaknu, kako pored kreveta liže sladoled. Sad to možda i zvuči smešno, ali tada je bilo zastrašujuće. Odmah je pobegao u kupatilo. Povikao sam: “Šta radiš u mojoj kući!? Izlazi napolje!”, onda sam pozvao ljude koji su ga smestili u odgovarajuću ustanovu - ispričao je glumac koji se sažalio nad provalnikom.
- Nisam podigao tužbu jer sam video da nije baš “sasvim svoj”. Policajci su mi rekli da je imao sreće jer da je provalio u neku drugu kuću u komšiluku, bio bi upucan. Ja nemam oružje i uvek sam za razgovor, a ne za nasilje, ukoliko je to moguće. Ipak, supruga dete i ja više nismo mogli da živimo u toj kući - objasniio je glumac.
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)