Princ Vilijam i njegova supruga Kejt Midlton posetili su nedavno centar „Unicefa“ u Kopenhagenu, gde su pomagali u pakovanju medicinskih sredstava i hrane koja je potom distribuirana u nekoliko zemalja u Africi, gde je ugrožen život čak trinaest miliona ljudi.
- Kriza u pojedinim afričkim zemljama traje već sto dana, a naročito je ugrožena Somalija u kojoj poslednjih dana padaju velike kiše - rekao je Vilijam.
- Stanje je šokantno. Trebalo bi da se uradi još mnogo toga kako bi se situacija stabilizovala. Ima mnogo mališana kojima je život ugrožen zbog neuhranjenosti - nadovezala se njegova supruga.
Pre nego što je posetio skladište „Unicefa“, prinčevski par je bio gost danskog princa Frederika i princeze Meri sa kojima je proveo prijatno popodne.
Piše: Ivana Nikolić
Slične Vesti
Pročitajte još
Rođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte višePevač sa inženjerskom diplomom, Mirza Selimović završio je težak državni fakultet
Mirza Selimović ima diplomu Građevinskog fakulteta
20/12/2025
Saznajte višeUdala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)