Bivša učesnica takmičenja „Operacija trijumf“ Ana Bebić za mesec dana krenuće na kurs fotografije u jednoj školi u Zemunu, gde planira da proširi svoje znanje iz te oblasti čiji je pasionirani ljubitelj godinama.
- Obožavam dobru fotografiju i volela bih da naučim neke stručne osnove o tome, tako da ću uskoro krenuti na časove. Volim dobre slike, svejedno da li su umetničke ili modne, a možda ću se jednog dana i ozbiljnije baviti tom profesijom. Inače, često fotografišem drage ljude, pa me u društvu često zovu i paparaco, jer nikada ne mogu da odolim a da ne zabeležim neku zanimljivu situaciju - kaže Ana.
- Nažalost, nemam baš sreće sa fotoaparatima jer mi se više puta dešavalo da ih izgubim. Tako da ga ni trenutno nemam, pa ljudi iz moje okoline mogu da odahnu, ali ne zadugo, jer ću vrlo brzo sebi kupiti novi - zaključuje pevačica koja priprema svoj album prvenac.
Piše: Ivana Nikolić
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)