Romana Panić koja u aprilu slavi 43. rođendan, kaže da će usvojiti dete ako ne stigne da rodi svoje.
Pevačica je već duže vreme bez dečka, a želi da se ostvari kao majka samo sa muškarcem za kog može da kaže da je onaj pravi.
Bez obzira na to što joj biološki sat otkucava, Romana ističe da ne želi da očajava već se miri sa sudbinom.
- Imala sam želju da imam svoje dece, ali kako godine prolaze, biću zadovoljna ako rodim jednom. Naravno, spremna sam da pravim decu samo sa onim pravim. Ako se on ne pojavi, razmišljala sam da usvojim dete. Raspitivala sam se već o proceduri i nadam se da neću imati nikakvih poteškoća da ispunim tu želju - kaže Romana.
Romana Panić: Žena koja ima stav, karakter i emociju često je zbog toga sama
Pevačica je spremna da dete odgaja bez muškarca. Tvrdi da joj neće faliti muška ruka, ali ni ljubav.
- Dete će mi nadoknaditi svu ljubav koja mi bude nedostajala sa muške strane. U životu sam volela i bila sam voljena, tako da zaista nemam za čime da žalim - tvrdi pevačica.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
