Katarina Grujić je doživela ozbiljnu neprijatnost na snimanju spota za četvrtu pesmu sa albuma prvenca "Jača doza mene", kada se isekla na staru i zarđalu kadu koja je bila deo scenografije.
Pevačica je zadobila posekotine po nogama i rukama, zbog kojih je morala da se obrati lekaru.
- U poslednjih mesec dana, Kaća je u ozbiljnom "gasu" jer svake nedelje snima i izbacuje po jedan spot sa svog prvog albuma. Oduvek je htela da spotovima pomeri granice vizuelnog, te je tako nedavno iznajmila ogromni noćni klub, u kojem je u jednoj od pomoćnih prostorija snimila nekoliko vrelih kadrova. Snimanje je trajalo gotovo 12 sati, a na samom kraju se desila nezgoda, koja je mogla da ima ozbiljne posledice po Kaćino zdravlje - započinje priču izvor za Alo.
- Naime, nekoliko kadrova su snimili sa dve zgodne devojke u maloj prostoriji, a tu se nalazila i stara, zarđala kada, koja se dobro uklopila u estetiku spota. Međutim, u jednom trenutku su napravili pauzu kako bi se devojke odmorile, a kako su prethodno iz sobe izbacili sve suvišne stvari, nije ostala nijedna stolica na koju su mogle da sednu. Devojke su ostale da stoje i čekaju da pauza prođe, a Kaća je ipak odlučila da sedne na ivicu stare kade - kaže izvor pomenutog lista i objašnjava da je zbog toga nastao problem.
- Već u sledećem trenutku, Kaća je jednostavno izgubila ravnotežu i da ne bi pala rukama je morala da se uhvati za unutrašnjost kade. Međutim, tek kada je povratila ravnotežu i stala na noge, shvatila je da se isekla po nogama i dlanovima. Devojke su odmah skočile i dodale joj maramice kako bi zaustavila krvarenje, a najozbiljniju posekotinu je zadobila na ruci - kaže izvor i objašnjava da je pevačica odlučila da ipak snimi preostale kadrove spota, pa tek onda ode kod lekara.
- Pošto je pravi profesionalac, Kaća nije htela da dozvoli da ekipa trpi zbog nje, te je stisla zube i snimanje dovela do kraja. Čim je završila svoj deo posla, otišla je kod lekara, koji joj je očistio i sanirao rane i dao joj vakcinu protiv tetanusa - kaže naš izvor na kraju.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
