Ponosi roditelji Ana Ivanović i njen suprug Bastijan Švajnštajger odlučili su da malenog Luku dovedu u Srbiju.
Bivša teniserka, koja se pre mesec dana porodila u privatnoj bolnici u Čikagu, odlučila je da sa naslednikom i mužem provede nekoliko dana u Beogradu, piše "Kurir".
Ona hoće da bebu predstavi svojoj familiji i prijateljima koji nisu imali priliku da otputuju u Ameriku nakon rođenja prvenca.
Ana, Švajni i beba će doputovati privatnim avionom i boraviće u Aninom stanu na Novom Beogradu, gde žive i njeni roditelji Dragana i Miša. Baka i deka već uveliko pripremaju sve za dolazak unuka u Beograd i nestrpljivi su da svi budu zajedno u srpskoj prestonici.
Inače, Švajni je nedavno zbunio javnost izjavom vezanom za ime deteta. Iako se u medijima pronela vest da se njihov sin zove Luka, sportista je u izjavi za medije u Nemačkoj rekao da još uvek ne želi da otkrije kako se njegov naslednik zapravo zove, ali i da će to uskoro učiniti.
Zanimljivo je i to da su njih dvoje posle rođenja naslednika objavili nekoliko fotografija na društvenim mrežama, ali svog prvenca nijednom nisu oslovili imenom.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više