Njegova sadašnja devojka Marina, ali i bivša žena Ana Sević sve vreme su uz Darka Lazića.
Pevač Darko Lazić doživeo je saobraćajnu nezgodu u Brestaču kod Pećinaca i u veštačkoj je komi zbog povreda koje su opasne po život.
Njegova devojka Marina Gagić ne može da dođe sebi zbog svega što se dogodilo.
- Volela bih da mogu Darku sada da kažem da ga volim najviše na svetu i da ću biti tu pored njega do kraja - rekla je Marina.
Marina se ne odvaja od Darkovih roditelja, a odmah pošto je čula za nesreću, došla je u bolnicu.
Osim Marine, pevačica Ana Sević veoma je potresena zbog nesreće. Sevićka, s kojom Darko ima ćerkicu Lorenu, zajedno sa pevačevim roditeljima, ocem Milanom i majkom Brankom, kao i devojkom Marinom Gagić, čeka pred vratima intenzivne nege.
Lazića su lekari stavili u veštačku komu zbog povreda opasnih po život.
Sa pevačevim roditeljima došla je i rodbina iz Nemačke. Kako prenosi Kurir, stanje pevača je kritično, ali stabilnije nego juče. Doktori su uspeli da stabilizuju sve vitalne funkcije i nameste povređenu butnu kost. Takođe se navodi da pevač verovatno neće moći mesecima da stane na svoje noge.
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više
