Kako stara narodna izreka kaže:"Nesreća nikada ne ide sama", ispostavilo se kao tačno u slučaju Darka Lazića, mada, kod njega je ipak bilo mnogo više sreće nego nesreće, a ovo su tek posledice nečeg drugog.
Kako portal Pink navodi, pevač će odgovarati pred Prekršajnim sudom za izazivanje opšte bezbednosti i saobraćajne nesreće.
Podnet je zahtev za pokretanje prekršajnog postupka zbog neprilagođene brzine, odnosno prebrze vožnje u trenutku kada se dogodila saobraćajna nesreća i još prekršaj zbog upravljanja motornim vozilom bez vozačke dozvole i vožnje u stanju teške alkoholisanosti (1.39 promila).
Podsetimo, Darko Lazić doživeo je tešku saobraćajnu nesreću u Brestaču kod Pećinaca pre četiri meseca. Njegov automobil sleteo je s puta i prevrnuo se na krov, a ubrzo posle nesreće na lice mesta stigli policija i Hitna pomić, koja je Lazića prevezao u KBC Zemun.
Kola u kojima je pevač bio su nasred njive, prevrnuta na krov, skroz uništena. Darko je više puta operisan, a potom je lečenje nastavio u banji Selters i u banji Koviljači.
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više
