Jedan od najpopularnijih pevača na našim prostorima Aca Lukas nastupio je u petak uveče na Kopaoniku, gde je napravio pravu žurku za pamćenje.
Ekipa emisije "Premijera - Vikend specijal" ispratila je ovaj događaj i iskoristila priliku da porazgovara sa pevačem, koji je otkrio nešto o čemu su mnogi spekulisali.
Naime, poslednjih nedelja po kuloarima se spekulisalo da se Lukas pomirio sa bivšom suprugom Sonjom Vuksanović, sa kojom ima ćerku Viktoriju, te da su ponovo zajedno. On je sada napokon otkrio o čemu se radi i da li je ponovo u ljubavi sa bivšom suprugom.
- Ja sam se sa Sonjom pomirio i u odličnim smo odnosima, ali to ne znači da smo zajedno. Glavni razlog je naša ćerka koja pati zbog našeg odnosa i zato smo hteli, zbog nje, da budemo dobri - rekao je Lukas koji je priznao da trenutno nema devojku.
Iako se navodilo da je u lošem odnosu sa koleginicom Jelenom Karleušom, Lukas je priznao da mu je žao zbog smrti njene majke Divne Karleuše, koja je preminula 3. marta, ali nije želeo previše da komentariše.
- Ja ne bih pričao o tim stvarima, jasno je kao dan da je to velika tragedija - rekao je Aca.
https://www.instagram.com/p/Bu0rSFBnlFz/
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više