Golman srpske reprezentacije Predrag Rajković i njegova supruga, manekenka Ana, uskoro će dobiti sina. Rajković, koji igra za izraelski Makabi, za "Alo" je rekao da će se Ana poroditi u Beogradu.
-Mislim da Ani najviše odgovara da se porodi ovde zbog naših lekara, kojima veruje, zbog jezika... Mi smo Srbi, volimo svoju zemlju i želimo da u krštenici našeg sina piše mesto rođenja, rekao je on.
-Ana nije zahtevna trudnica, mada ona misli drugačije, voli da kaže da sam je razmazio, ali ona je sve to zaslužila, rekao je on.
Sin prvenac dobiće ime Relja.
-To je bila moja odluka, Ana mi je dala nekoliko imena da biram, to mi se najviše svidelo. Ime je trenutno najmanje važno, samo da sve prođe u najboljem redu, da Ana i beba budu dobro, pa da od septembra svi zajedno odemo u Izrael, rekao je on.
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više