Čini se da je postao pravi trend da u letnjim mesecima holivudske zvezde dolaze na Jadran, Neki radno, a neki da bi napuni baterije i proveli godišnji odmor. Tako su u proteklom periodu na Jadranskom moru boravili Džesika Alba, Silvester Stalone, Salma Hajek, Semjuel L. Džekson, Rajan Rendols, a sada je u naš komšiluk stigao i Oven Vilson (50).
Kako navodi hravstka štampa Vilson je u Split stigao kako bi sa Salom Hajek snimio naučno-fatastični film "Blis". Navodno, snimanje ovog ostvarenja trebalo bi da krene naredne nedelje, a do tada glumac uživa u čarima Jadrana.
Oven je iskoristio priliku da prošeta Splitom, slika se sa fanovima, ali i uživa u morskim plodivima u poznatim restoranima.
- Oven je došao na večeru i bio je izuzetno ljubazan. Bio je sa svojom porodicom, jeo je ribu i hteo je da se fotografiše sa svima, nikoga nije odbio. Deca su uživala i na kraju je pohvalio hranu i osoblje restorana - rekla je za 24sata Katarina Ševo iz splitskog restorana.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Film "Bliss" bi trebalo da se snima na splitskoj Rivi i Prokurativama, kao i na dubrovačkom području, a još se pouzdano ne zna hoće li na setu biti i Oven Vilson.
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više