U večernjim satima drugog septembra, porodica Đoković postala je bogatija za još jednog člana, jer na svet je stigla devojčica, kojoj su ponosni roditelji dali ime Tara.
Tako je njihov sin Stefan, koji je rođen 21 oktobra 2014., najzad dobio nekoga koga će da čuva i pazi, kao sva velika i starija braća, ali i nekoga s kim će moći da se igra dok je tata na turniru, a mama radi.
Jelena i Novak još uvek nisu izdali zvanično saopštenje, ali ih očekujemo uskoro sa lepim vestima.
Među prvima koji su uputili čestitke srećnom paru je i Boris Beker, nekadašnji Novakov trener, ali i veliki prijatelj porodice, koji je uputio poruku koja će vas oduševiti!
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više
