Vuk Kostić (36) i Jelisaveta Orašanin (27) su na snimanju hit serije „Ubice mog oca“ obnovili vezu i za sledeću godinu planiraju svadbu!
Vuk i Jelisaveta raskinuli su prošle godine, posle pet godina veze, ali nedavno su se pomirili na setu. On ima glavnu ulogu - policajca koji rešava brutalno ubistvo mlade devojke, a ona igra ljubavnicu ožalošćenog oca Nebojše Glogovca. Iako u seriji zavodi Ninu Janković i Katarinu Radivojević, Vuk je privatno ponovo poludeo za Jelisavetom. Kako Kurir saznaje od izvora bliskog paru, glumački par se ne odvaja i planira da dogodine vezu kruniše brakom.
Kolege su isprva bile zbunjene kada su ih videle zajedno, ali ubrzo su se navikle jer, kako kažu, bilo je veoma neobično zamisliti Vuka bez Jelisavete.
Ovim povodom pokušali su da kontaktiraju Vuka, ali on nije bio dostupan, dok je Jelisaveta kratko poručila:
- Na privatna pitanja ne odgovaram!
Zato su pozvali njihovog kolegu sa seta Tihomira Stanića.
- Lepo je što su obnovili vezu, drago mi je zbog toga. Ali ne želim previše da komentarišem - kratko je poručio Stanić.
Vuk i Jelisaveta bili su zajedno pet godina, živeli su zajedno, a prošle godine su okončali romansu. Srećom, zajednički angažmani su učinili da se golupčići opet spoje i obnove romansu. Nakon raskida, Vuk je bio veoma utučen, a svojevremeno je za medije rekao da mu je glumica i dalje draga.
- Ona će zauvek biti u mom srcu. Mislim da posle raskida ljudi pružaju jedni drugima drugu šansu, ali ja nisam čovek koji želi da se otvara pred milionskom publikom - rekao je Kostić, prenosi Kurir.
Vuk Kostić: Nema pomirenja sa Jelisavetom Orašanin, nisam se ni svađao
Tokom razdvojenosti od Vuka, Jelisavetu su povezivali s brojnim javnim ličnostima. Prvo se pričalo da je Radi Manojlović preotela dečka, košarkaškog trenera Momira Gajića. Zatim su je dovodili u vezu s Dušanom Šušnjarom, biznismenom i manekenom, ali glumica je rekla da su samo prijatelji, a nakon toga i s kolegom Milošem Bikovićem. S druge strane, Vuka su povezivali jedino s pevačicom Ninom Badrić.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)