Legendarna grupa "Generacija 5", koju neke starije generacije pamte zbog neodoljivog Gorana Miloševića, rođenog brata Slađane Milošević, dok neke novije pevuše neprolazni hit "Dolazim za pet minuta", odlučno se vraća na domaću rok scenu, ali u malo izmenjenom sastavu.
Promocija nove pesme "Generacije 5" "Opasna po život", na kojoj je predstavljen novi pevač Miloš Bajat, održana je nedavno u Shamrock baru u Novom Sadu, uz prisustvo mnogobrojnih kolega, prijatelja i predstavnika medija.
“Generacija 5” naredne godine proslaviće jubilej - 40 godina na sceni, a iako sve vrijeme nije bila diskografski i koncertno aktivna, ovu brojku će proslaviti serijom koncerata.
Na promociji su se mogli čuti neki od najvećih hitova poput "Ti samo budi dovoljno daleko", "Ti i Ja", "Najjači Ostaju" u akustičnom izvođenju.
Miloš je inače jedan od učesnika prve sezone X Faktor, gde je pokazao da sjajno vlada scenom, ali i da mu je repertoar "Generacije 5" omiljen.
Da li će Miloš biti dostojan naslednik, što vokalno, što izgledom, pređašnjeg vokalnog lidera grupe, pogledajte i poslušajte:
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)